Dzisiaj postanowiłam dodać pare selfies a tako, żebyście wiedzieli z kim macie do czynienia. A tak poza tym byłam wczoraj na imprezie i było fajnie, sporo znajomych, ale nie byliśmy za długo, bo zachciało nam się spać. Dzisiaj będzie tylko jedna notka, bo wieczorem lecę na ognisko, a teraz powinnam sprzątać. Papa, buziaki :*
Cześć, dzisiaj podaję wam listę rzeczy, które TRZEBA przeżyć w wakacje. Wiem, że wakacji już połowa minęła ale trzeba korzystać z każdej chwili. Oto 10 rzeczy: 1. Piknik w jakimś ciekawym miejscu 2. Wyprawa do lasu 3. Noc pod namiotem 4. Dzień nad morzem, jeziorem itp. 5. Dobra impreza 6. Ognisko 7. Sesja zdjęciowa w zbożu 8.Wycieczka rowerowa 9. Zostawienie śladu (podpis graffiti np.) 10. Festiwal I to wszystko oczywiście z przyjaciółmi :) To jest mój przepis na wymarzone wakacje. A jaki jest wasz? Podzielcie się w komentarzu :)
Cześć, dzisiaj zamiast tytułu posta mam dla was małą zmianę na blogu, mianowicie uporządkowałam gadżety w kolumnie na swoim blogu. Zmiany prezentują się tak: Przed: Po: Usunęłam zbędne gadżety, zmodyfikowałam niektóre. Najlepiej jest zobaczyć różnicę gdy wejdzie się na bloga. Jak wam się podoba teraz? Zapraszam do komentowania ;)
Cześć, ostatnio zauważyłam, że nikt nie komentuje moich postów. Martwi mnie to. Mam wrażenie, że straciłam zajawkę do tego wszystkiego. Dlatego teraz zwracam się do was, powiedzcie mi: - Czy podoba wam się ten blog? - Czy wpisy są wartościowe? - Jak wam się podoba estetyka bloga? - Co powinnam zmienić? - Czy ostatnie wpisy są gorsze? - Czemu liczba komentarzy spadła? Liczę na was. Nie chodzi mi o to, by mieć nie wiadomo ile komentarzy. Zależy mi na choćby jednym szczerym komie. Walcie śmiało, ja wezmę sobie wasze porady do serca. Jeśli nie będzie odzewu, to zawieszę bloga...
Ładne zdjęcia ;)
OdpowiedzUsuńSuper zdjęcia ???
OdpowiedzUsuń