Cześć, dzisiaj podaję wam listę rzeczy, które TRZEBA przeżyć w wakacje. Wiem, że wakacji już połowa minęła ale trzeba korzystać z każdej chwili. Oto 10 rzeczy: 1. Piknik w jakimś ciekawym miejscu 2. Wyprawa do lasu 3. Noc pod namiotem 4. Dzień nad morzem, jeziorem itp. 5. Dobra impreza 6. Ognisko 7. Sesja zdjęciowa w zbożu 8.Wycieczka rowerowa 9. Zostawienie śladu (podpis graffiti np.) 10. Festiwal I to wszystko oczywiście z przyjaciółmi :) To jest mój przepis na wymarzone wakacje. A jaki jest wasz? Podzielcie się w komentarzu :)
Cześć, dzisiaj zamiast tytułu posta mam dla was małą zmianę na blogu, mianowicie uporządkowałam gadżety w kolumnie na swoim blogu. Zmiany prezentują się tak: Przed: Po: Usunęłam zbędne gadżety, zmodyfikowałam niektóre. Najlepiej jest zobaczyć różnicę gdy wejdzie się na bloga. Jak wam się podoba teraz? Zapraszam do komentowania ;)
Cześć, ostatnio zauważyłam, że nikt nie komentuje moich postów. Martwi mnie to. Mam wrażenie, że straciłam zajawkę do tego wszystkiego. Dlatego teraz zwracam się do was, powiedzcie mi: - Czy podoba wam się ten blog? - Czy wpisy są wartościowe? - Jak wam się podoba estetyka bloga? - Co powinnam zmienić? - Czy ostatnie wpisy są gorsze? - Czemu liczba komentarzy spadła? Liczę na was. Nie chodzi mi o to, by mieć nie wiadomo ile komentarzy. Zależy mi na choćby jednym szczerym komie. Walcie śmiało, ja wezmę sobie wasze porady do serca. Jeśli nie będzie odzewu, to zawieszę bloga...
Komentarze
Prześlij komentarz